ucbasaktarim.com: Onlu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı

Üçsaksıak Ziraat, ekincilik makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Dip Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri için ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına yönlü olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Oranlı cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde gıda üretimi, giyecek ve barınma vasatını sağlamlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanoğlu ilkel ekincilik halletmeye saksıladı fakat günümüzde toplumun sadece çok küçük bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını kontralayacak zirai üretimle cenkmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan istem ve ekincilik bölümünün derece derece çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına neden olmuştur. Teknoloji ile omuz omuza vüruten ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ekincilik makineleri kabilinden ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana gereğince farklılıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Hassaten sadece ekincilik bölümü değil, ülkenin ihracat hacmi de derece derece artmaktadır.

Üçsaksıak Ziraat , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve faik üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en yeğin hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkırmızıışanı ile etkin ve çetinlü kişioğlu kaynağına mevla olan Üçsaksıak Ziraat, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık otomobil üretimi ile 15 ’i çok ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine eklenmiş haysiyet sağlayan Üçsaksıak Ziraat; yoğun Ar-Ge çkırmızıışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını kadimî yükseltmektedir. Daima inkişaf ve sıfır sakatlık üretim sistemi, Üçsaksıak Ziraat ürünlerinin hem mekân süresince hem de mekân haricinde güvenilerek kullanılmasının saksılıca nedenidir. Üçsaksıak Ziraat, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçsaksıak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin yönlü ve kararlı bir şekilde dağıtımını sağlamlar.
Gübreyi yerinde ve akıllıca bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile fuzuli gübre yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve doğurgan bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sebebiyle toprak üzerinde daha az efor tüketme ederek çok daha sağlamlıklı prosedür yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın fuzuli olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sebebiyle çok daha sağlamlıklı sözır ve toprağınızdan daha okkalı yemiş ve göverti elde etmenize yardımcı olur.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması için kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha doğurgan bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en majör gereksinimlerı olan besin maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin yararlanmaı dair çok önemli ve özen edilmesi gereken bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha doğurgan gerilar elde edebilirsiniz.

Üçsaksıak Ziraat olarak bir başka ürünümüz olan Traktör Dip Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine duymak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dünya seviyesinden duymak ve bekleyen bir damperli kamyona evet da örtüsüz bir hendek hafriyatsına boşamak için münteşir olarak kullanılır. Dip yükleyici ile omuz omuza bir malzemeyi yere itmeden duymak mümkündür. Dip yükleyiciler umumiyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi dünya seviyesinden duymak için kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek hafriyatsı kabilinden alanlara boşamak için yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli ense yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıihtiyarlabilir bir sargılantı parçası üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değanlayıştirilebilir ve birşunca ataşmanla da yaygınletilebilir. Anne daşenler umumiyetle hidrolik daşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çkırmızııştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinim ettirilir. Teleskopik yükçülara gereğince oldukça düşüt maliyetleri ve çok yönlülükleri de ense yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör ense yükleyiciler için yeğleme edilebilecek birşunca üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın kurum gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem bedel hem de kalite olarak yarar sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden Üçsaksıak Ziraat’ın ense yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bilgelik sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri olta bitkilerinin cem ve balyalama anlayışlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu mimarilması anlayışlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçsaksıak Ziraat olarak Ot Icma Tırmıkları da ekincilik makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Askılı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Yem muhtelit makinası, besi hayvancılığı veya benzin hayvancılığı yaratıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları iaşe sırasında iş abraünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında özen etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine özen edilmediği gün hayvanın benzinü ve etinden randıman kırmızıınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yaratıcı çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak iaşe sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken bütün besinleri vahit seferde alabilir ve daha yeğin beslenebilir. Yem karmanın mimarilması hayvanın tüketmesi gereken bütün besinleri bir araya getirerek daha yeğin beslenmesine böylece daha okkalı randıman almanızı sağlamlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile omuz omuza Yem Karma Makinaları da Üçsaksıak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçsaksıak Ziraat olarak ilaçlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de evetğu kabilinden en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (ölçün) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi mimarisı verimli ve doğurgan bir zirai üretim için majör avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı için önemli bir köprü anlayışlevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha yeğin durumlara gelmesi için zirai ihracat noktasında Üçsaksıak Ziraat olarak bütün çkırmızıışanlarımızın katkısıyla omuz omuza
Üçsaksıak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve profesyonel ürün için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir