Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Ilkin ayvaz iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla hatun iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler karınin üretilen daha şekersiz modelleri bile mevcuttur. Orta Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının zirya kaymasını engellemek karınin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde eksikli vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu ayyaşfedildi. Ve bu birliırdan sonrasında hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya esaslandı. Ayrıca unutulmaya yan tutmuş bir batı geleneğine nazaran, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri açık arttırma ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi koltuk katkısızlanırdı. Bir ayrıksı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çkarınek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine doğruca fırlatması o dönemlerde jartiyer ile müşterek gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan toyler düğün dansında çiftlere eşlik buyurmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birsonsuz ayvaz dergisinde eksikli vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kadar iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile bucak almaya esasladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle müşterek kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi evvelce bile başüstüneğu kadar beyazdır. Yağız ve pembe kadar renkleri bile kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler kabil başüstüneğu kadar narin olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişâlâ huzursuz etmemesi gerekir. Moda dalü bundan sonra jartiyeri nazar boncuğu şerha olarak satmanın beraberinde birsonsuz ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birsonsuz üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen bandoı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen ancak yavaş yavaş liberalleşmeye doğruca revan seks oyuncaklarının satın alınmasıyla ilgili olarak tabu yıkımının sınırlarını tartışmak ve mevzuya meydanlık sürüklemek karınin zirdakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin birtakımları kategorileri süresince özellikleri açısından başkalık gösterse bile zemin esaslıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden rabıtalamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları nazar boncuğu başına veya bir partnerle her yaştan isim aracılığıyla çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar süresince hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın alınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına nazaran seks oyuncakları sağlıksız, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken birtakımlarına nazaran ihtiyaç, hayata renk katmak karınin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini yetersiz hissetme duygusu veya mağazada yâr birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı sevilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop pazarlerinde zımni başüstüneğu karınin satın alırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten tabiat düzlük tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç tatmak, tabularla teneffüs etmek bazı seks oyuncağı pazarlerinde hüsranla skorlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak sarmak, çalışmalevselliği karşı veri edinmeden satın sarmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin tafsilatlı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok net yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak neticelerin önüne geçebilmek karınin kocaman çaba harcama etmelidirler. üste; bundan sonra vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makalelan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları karınin seks shoplardan alışbilgiş daha basitçe ve rahatça olmaya esasladı.

Evvelden seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks dirlikında yaşanan sorunların tartışılması, lafşulması utanç duygusunu artırdığı karınin ihtiyaç olsada satın alımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin temelsizlığına kanı getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar esenlik problemi olarak kabul edilir, insanlar cinsellik ve sekste müsavi haklara sahiptir. öbür taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler aktöresel bir sorundur, cinsiyete nazaran tensel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, tensel genlik düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Hanımlar, sex shop pazarlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar tensel hayatlarını renklendirmek, dirlikına zihayatlık katmak, daha âlâ bir orgazm teneffüs etmek veya seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir beden sergilemek karınin sex shoplardan alışbilgiş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş altı bireylerin sex shoplardan pazari haram olup çevrimiçi sitelerin girişinde bu uyarı binalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını mukayyet olmak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında kocaman vürutmeler ve tensel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum doğruca olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilgili aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri nazar boncuğu şey kaldı o da duygu. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile müşterek size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, çalışmaleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun tabiat haritasını çıkarmakta enikonu canlı ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları mahsus ve ona nazaran davranış ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha kesif seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu çalışmain en basitçe yolu. üste seks sırasında etkin olmak çok önemli. Sakın muhabere kurmaktan ve lafşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en yüce seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne kadar huzursuz edici olduğunu. Amma aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis yanüğünün penisinizi sıkarken gayrimeskûnsarmak karınin karıninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsel haz ne yaparsanız binan seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek beis tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları daha âlâ seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak âlâ bir seksin sonu zahmetlilü bir orgazm ile skorlanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç aldığınızda iyiki bu makaleyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir