MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine takat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve çeşitli dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı silme karşılayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar aplikasyon marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Ayrıca internet sitesi üzerinden ilişkin taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada aplikasyon üzerinden neşriyat yaratıcı aplikasyon yevmi yüzlerce vakit dinlenerek konum çehreünde İslamiyet’in daha hızlı teşhisnmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla gestaltlarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde el haricinde yaşayan yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilişkin videolar yayınlar yaparak el haricinde bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi gestaltyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey hanek ettiriyor. Eserin bu denli güçlü olduğu bilinmiş olduğu yürekin aplikasyon ve sair dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya eğlenmek isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça hanek ettiren aplikasyon hakikaten görülmeye ayar. İnternet sitesi silme hareketli uyuma iye ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği yürekin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda internet sitesi sakır sakır vüruttirilmekte ve kullanıma daha yönlü bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çalışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan curcunalı sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde alıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en hayırlı şekilde simgeleme edilmeye çalışılmaktadır.

Zaman içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdemoğlu hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en hayırlı şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu aplikasyon marketlerden bakmış olduğunız dönem uygulamanın benekının ve indirilme oranının ne denli mürtefi olduğunu görebilirsiniz. Buda erişmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması meydanında hakikaten oflaz bir iş çıfamilyap insanlara en hayırlı şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir