katiponline.com: Klavye Hız Testi

En İyi Klavye Çaldatmaışma Sitesi

On Inç Online Klavye Çaldatmaışması
Bilgisayarda yazı yazarken ne kadar hızlı evetğunuzu heves ediyorsanız, klavye momentum testi yapabileceğiniz genel ağ siteleri tam size bakarak. Bu genel ağ siteleri ile klavyede yazı yazma momentumınızı görebilir, aldatmaıştırmalar yapabilir ve yeterince çaldatmaışırsanız bir gün kendinize ilişik bir rekorun sahibi olabilirsiniz.
Hasetmüz dünyasında temizıllı telefon klavyelerine hapsolmuş olsak da bilgisayarda klavye kullanarak yazı açmak, özellikle hızlı yazabilmek hala son perese önemli bir yetenek. Duyduğunuz şeyleri aynı anda klavye ile yazıya dökmek gibi önemli beceriler, hayatın sert çok düzında meseleinizi kolaylaştıracaktır. Yazı yazarken ne kadar hızlı evetğunuzu öğrenebileceğiniz birfena klavye momentum testi sitesi bulunuyor. Klavye momentum testi genel ağ sitelerinin sert çoğu Türkçe ve İngilizce olsa da birtakımlarında ansızın ziyade dil seçeneği görebilirsiniz. Yeni öğrendiğiniz bir dil üzerinden klavye momentum testi yaparak o dilin inceliklerini öğrenebilir ve alziya olmadığınız bir yazma stiline parmaklarınızı aldatmaıştırabilirsiniz. Yeterince çaldatmaışırsanız, siz yazı yazdıktan sonra klavye üzerinde yaman tütmesini üstelik sağlamlamanız olabilir.
Online Klavye Düellosu
Online klavye düellosu sebebiyle kullanıcıların birbirleri ortada yarışarak hoş bir rakiplik ortamında klavye çaldatmaışması yapması sağlamlanmaktadır. Kullanıcılara kolaylık olması açısından enstantane olarak haberleşebilecekleri chat ekranı kullanıma sunulmuştur. Böylece klavye düello öncesinde ve sonrasında kullanıcıların birbirleri ile kolaylıkla bir şekilde bildirişim kurabilmektedir.
Bunun cihetı keşik kullanıcılar kontralıklı klavye yarışması yahut farklı bir deyişle düello yapacağı gibi, kombine düello özelliği ile 100’lerce can aynı anda klavye yarışması yapabilmektedir. Öyle ki, 126 can ile alay malay sitede kombine klavye düellosu gerçekleştirilmiş ve üstün dereceli olarak kayıtlara geçmiştir.
Ayrıca sitemiz üzerinde oluşturulan rütbeleri elde ika dair birfena adayın yarıştığını da görebilmek mümkündür. Bu rütbeler;
• Çaylak
• Yetişmen
• Methalken
• Mahir Tasarcı
• Tuş Yakıcı
• Klavye Bükücü
• Klavyeşör
Klavye Güç Testi
Klavye Güç Testi ile alay malay sizlerde 1 an, 3 an ve 5 dakikalık periyotlar ortada kendinizi deneyerek seviyenizi ölçebilirsiniz. Klavye momentum testi siz değerli üyelerimizin seviyenizi sabitleme edebilmeniz açısından az çok majör bir öneme sahiptir. “Klavye Güç Testine Esasla!” butonuna tıklanılması ile alay malay başlayacağınız bu reisüvende sizlerde adınızı en düzgün skorlar kısmına yazdırabilirsiniz.
Klavye momentum testi aynı zamanda siz değerli üyelerimizin on parmak yazma eğilimine ve leziz bir şekilde sabah akşam olarak çaldatmaışma gerçekleştirmenize olanak vermektedir. Yapmış evetğumuz analizler neticesinde klavye momentum testinde birfena kişinin kendi rekorunu egale geçirmek derunin sabah akşam olarak çaldatmaışma yapmış olduğunı ve aksiyon gösterdiğini görmekteyiz.
Klavye Çaldatmaışması
Klavye çaldatmaışması bölümünde, klavye mülakat uygulaması, özel alıştırma sahası ve kendi metninde çaldatmaış gibi birfena sektör makam almaktadır. Bu taksimmlerin her biri kendi içerisinde farklı özelliklere sahiptir.
Bunun cihetı keşik “şişko Klavye Çaldatmaışması” ile alay malay kullanıcılar istedikleri vakit belirlenen gün aralığında çaldatmaışcevher merhametsizlabilir ve çaldatmaışma sonucunu görebilirler. Bu şekilde kullanıcıların 1 gün, 3 gün, 1 hafta ve 1 aylık vakit dilimleri ortada çeşitli kullanıcılar ile alay malay hoş bir rakiplik ortamında çaldatmaışma yapması hedeflenmiştir.
Türkçe üzerinden klavye çaldatmaışması yapabileceğiniz sitenin öne çıhun özelliği ise sınav derunin onlarca farklı metanetli sunuyor olması. Test derunin sunulan metinlerin sert çoğu hukuki metinlerdir. Bu sayede günlük hayattaki sert kontralaşılmayan kelimeleri de görmüş ve alziya olmadığınız kelimeleri yazma dair kendinizi vüruttirmiş olursunuz. Testi dilediğiniz gibi özelleştirmeniz olabilir.
F Klavye Dersleri
F klavye dersleri ile alay malay on parmak yazmayı öğrenmeye esaslayabilirsiniz. Sitenin arayüzü ve sınav aracı az çok farklı. Başka sitelerden farklı olarak sunulan bu arayüzünde okullar aracılığıyla çoğunlukla kullanıldığı ve beğenildiğini görmekteyiz. Özellikle derslerin şu şekilde oluşu kullanıcıları kendisine hayran bırakmıştır;
• Sol Il Inç Çaldatmaışması
• Sağ Il Inç Çaldatmaışması
• Sol Il Çaldatmaışması
• Sağ Il Çaldatmaışması
Q Klavye Dersleri
Q klavye dersleri ile alay malay on parmak yazmayı öğrenmeye esaslayabilirsiniz. Sitenin arayüzü ve sınav aracı az çok farklı. Başka sitelerden farklı olarak sunulan bu arayüzünde okullar aracılığıyla çoğunlukla kullanıldığı ve beğenildiğini görmekteyiz. Özellikle derslerin şu şekilde oluşu kullanıcıları kendisine hayran bırakmıştır;
• Sol Il Inç Çaldatmaışması
• Sağ Il Inç Çaldatmaışması
• Sol Il Çaldatmaışması
• Sağ Il Çaldatmaışması

Tutanak Katipliği Mülakat Soruları
Tutanak Katipliği Mülakat Soruları, mesleki malumat, genel kültür ve çıkmış mülakat sorularından oluşmaktadır. Mesleki malumat içerisinde; Tutanak Katipliği, yazar mevzuatı, genel ahbaplık kavramları, adli terimler, Adalet Bakanlığı Teşkilat ve Görevlerine merbut sorular makam almaktadır. Genel kültür içerisinde; Mustafa Kemal Atatürk İlke ve İnkılâp Zamanı, Cumhurbaşkanlarımız, Türkiye’nin ve dünyanın enleri gibi kompozit ve şimdiki sorular bulunmaktadır. Çıkmış mülakat sorularında ise; yapılan mülakatlar sonrasında genel ağ üzerinde kullanıcıların yorumlarında tamlanan sorular derlenerek tek cevap halinde sizlere sunulmuştur.
Tutanak katipliği mülakat sorularının cihetı keşik müesasirlik mülakat soruları ve İKM mülakat soruları da makam almaktadır. Adaylar fevkda belirtmiş evetğumuz mesleki malumat, genel kültür ve çıkmış mülakat sorularından mülakata merbut olarak çaldatmaışma yapabilmektedirler.
Klavyede Hızlı Dolak
Klavye kullanmaya ne kadar aldatmaışmış olsanız da yazma momentumınız artmıyor mu? Ihtimal de atladığınız 1-2 ufak yalnız önemli derece olur. Yalnız çabucak çoğumuz günlük hayatta klavye kullanıyoruz. Kimimiz külah oynarken kullanıyor, kimimiz çaldatmaışırken; kimimiz ödev yaparken ve kimimiz esaskalarıyla haberleşirken. Bu aleti hızlı harcamak ise amacımız ne olursa olsun yazgı kurtarabiliyor.
Birfena isim klavye kullanırken sol elini ‘ASDF’ harflerinin üstünde, sağ elini ise ‘JKL’ harflerinin üzerinde tutuyor. Bu yaklaşık momentum derunin kılgı bir pozisyon skorlabilir, ancak dakikada 50 kelimeyi aşmak istiyorsanız ellerinizi bir zaman daha heveslimanızı öneriyoruz. Örneğin sol el parmaklarınızı ‘AERH’ ve sağ el parmaklarını ise ‘MOP’ harflerine andıran tutarak hevesliarsanız, bu pozisyona aldatmaıştıktan sonra klavyenin makam yerine kolayca ulaşmanız kolaylaşabilir.
Klavyede Nasıl Hızlanılır?
Yazarken yapmış olduğunız bir söz hatasından sonra ‘backspace’ tuşuna edisyonlı işgal etmek evet da eğin arkaya basmak size vakit kaybettirebilir. Fakat son yazdığınız kelimeyi ağız ağıza silen bir tuş kombinasyonu mevcut. Windows’ta ‘Ctrl+Backspace’ ve MacOS’ta ‘Option+Backspace’ tuşlarıyla imdi söz silmeniz 3 saniye süreceğine yarım saniye üstelik sürmez.
Alelade bir klavye, masadan yüksekliğinize bakarak yazarken üstelikğinizi yukarı evet da aşağı doğruca bükmenize illet olur. Fakat eğimi ayarlanabilen ve bilek koymalık bölmeye sahip, ergonomik bir klavye; parmaklarınız dışında elinizin tek yerinin çaldatmaışmasını gerektirmez.
On Inç Klavye Nasıl Öğrenilir?
10 Inç Klavye yahut On Inç, müşahede duyusunu kullanmanıza lüzumlu kalmadan, klavyedeki tuşların yerini ezberleyerek ve yazma esnasında 10 parmağınızı deli dolu olarak kullandığınız bir klavye tekniğidir. 10 parmak klavye kullanırken, klavyeye bakmanıza lüzumlu kalmadan vücudunuzun kas hafızasını kullanarak daha hızlı ve etkili şekilde yazabilirsiniz. İki parmak yahut vürutigüzel klavye kullanma tekniklerinin tersine 10 parmak klavye, hem daha az yorucu hem de en vergili klavye kullanma tekniğidir. şehir üzerinden on parmak yazmaya merbut olarak birfena vergili etkinliğe ulaşabilmeniz mümkündür.

Klavye Çalışması

Klavye Hız Testi

Klavyede Hızlı Yazma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir